Барам
 • Авто делови
 • Автобуски станици
 • Агенции за обезбедување
 • Агенција за недвижности
 • Адвокати
 • Апартмани
 • Аптеки
 • Базени
 • Банки
 • Банкомати
 • Бензински пумпи
 • Болници
 • Винарии
 • Градежништво
 • Маркети
 • Маркетинг услуги
 • Машка облека
 • Продажба - бела техника
 • Ресторани
 • Финансиски услуги
 • Фризерски салон
 • Хотели
Каде?

Ciflik Winery

 

Бидете први со оценка за бизнисот

Винаријата Чифлик е добра опција да останете во Битола. Се одликува со 24-часовна рецепција, перење и одржување на домаќинството, како и бесплатен паркинг, складирање за предмети и одредена област за пушење.

Гостите можат лесно да стигнат до џамијата Хајдар Кади, која е оддалечена околу 3,6 км. Имотот се наоѓа на 4 км од центарот на градот.

Винаријата Чифлик нуди 12 соби опремени со мулти-канален ТВ, балкон, шкаф, висок таван и посебен тоалет за удобен престој во Битола. Некои соби имаат поглед на градина. Бањите се со туш, фен и гостински тоалети за поголема удобност.

Винаријата Чифлик е сместена во рамките на 55 минути возење од аеродромот во Охрид.

Напиши рецензија

Вашата оценка
angry
crying
sleeping
smily
cool
Прелистувај

Вашата препорака е препорачлива да биде најмалку 140 карактери.

Pin It on Pinterest