Опис

Искористете го максимумот од вашето патување во Македонија и престојувајте во нашиот хотел Рамада Плаза Гевгелија, во близина на центарот на Гевгелија. Погодно лоцирано надвор од Е-75, нудиме релаксирачко и реставративно искуство. Нашите чисти и удобни соби за гости беа дизајнирани со ваша удобност, со внимателни удобности за да го разубават вашиот престој. Уживајте во бесплатен паркинг на отворено и бесплатен доручек. Секоја соба има бесплатен брз Интернет, клима уред, мини-бар и сеф. Апартманите обезбедуваат 42-инчни LCD телевизори, а достапни се и соби за непушачи. Уживајте во нашиот затворен базен или вежбај во нашата теретана и здравствен клуб. Уживајте во нашето казино и два ресторани. За забава со игри, вклучете се во акцијата во нашето Princess Casino на приземје. Нашиот хотел располага со голем салон, бар и ноќен клуб, каде што можете да го доживеете најдобриот ноќен живот што може да го понуди областа.

Локација

Ramada Plaza by Wyndham Gevgelija, Гевгелија, Македонија

  • Сè уште нема коментари
  • Додадете преглед
    Додај Место